• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про нас

Інформація про нас

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання № 32 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр «Школа мистецтв» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» розташована по вулиці Глинки, Триповерхова будівля зведена в 1962 році по типовому проекту на 960 учнів (30 класів – комплектів).
В 1992 році на баланс школи передано приміщення дитячого садка №33 двоповерхова будівля по вулиці Курортна, 1, де розташовано 10 початкових класів.
Засновником закладу є управління освіти Кіровоградського Міської ради Кіровоградської області. Навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про мови», державної національної програми «Освіта – Україна ХХІ століття», а також Статуту школи.
Основне завдання школи – створення максимально сприятливих умов для розвитку дітей, схильних до вивчення іноземних мов, формування в учнів практичних умінь і навичок з іноземних мов, та раціонального їх використання в сучасному житті.
Комплектування школи здійснюється на основі психолого-педагогічного тестування із врахуванням побажань дітей та їх батьків, як з дотриманням мікрорайону, так і на добровільній основі.
В школі працюють 7 груп продовженого дня (4 класи-групи, 3 групи-комплекти).

Якісний склад педагогічних працівників:

Кількість працівників, які мають звання «Старший учитель» - 5

Кількість працівників, які мають звання «Старший вихователь» - 1

Кількість працівників, які мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» - 9

Кількість працівників, які мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст І категорії» - 5

Кількість працівників, які мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ категорії» - 1

Кількість працівників, які мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст» - 5

Кількість працівників, які мають відповідають займаній посаді - 1

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi